Festivitatea de deschidere 2023 Pitești

Începutul unui nou capitol academic! Noul an universitar este o fereastră deschisă către oportunități nenumărate și provocări fascinante.

Anul universitar 2023-2024 a început la Pitești cu multe zâmbete și emoție. La festivitatea de deschidere au participat studenți, invitați și cadre didactice care au împărtășit gânduri și sfaturi pentru noul an universitar.

Profesorii, ghizii noștri în această călătorie intelectuală, ne-au împărtășit cu pasiune viziunea și așteptările pentru acest an academic.

Am reușit să surprindem în câteva cadre emoția festivității de deschidere a noului an universitar desfășurată la Pitești.

Să fim inspirați, să colaborăm și să ne sprijinim reciproc în această călătorie minunată!

Mult succes tuturor studenților!